Autoplanet

 

 

Projekt Autoplanet.cz si klade za cíl informovat své čtenáře o tom, co baví jeho redaktory ve světě motorů. Zaměřujeme se především na technologické novinky a inovace, motoristické sporty, trocha tuningu a vychytávky z oblasti 4 a více kol.

 

Bioplanet

 

O naší planetu je načase se začít řádně starat, jinak kdoví jak se budeme moci podívat našim dětem do očí i přes všechno nahromaděné bohatství, které se jim naivně budeme snažit skládat k nohám. V našem projektu se snažíme dotknout nenuceně témat, která považujeme v této souvislosti za aktuální.

 

Cykloplanet

 

Cykloplanet.cz objevuje neobjevené mezi nadšenci bicyklu napříč všemi jeho možnými funkcemi. Sport či radost, životní styl či dopravní prostředek, pro naší redakci je důležité, aby celé to soukolí posunuli zase o kolečko dál. A doufejme, že si to nespleteme a neskončíme s kolečkem navíc.

 

Motoplanet

 

Není potřeba mnoho dodávat, název hovoří za vše. Pořádně nabuzené debicely na našich stránkách udělají radost milovníkům dvou rychlých kol a rychle za sebou se střídajících zatáček.

 

Techplanet

 

Všehochuť ze světa technologií umíchaná naším týmem dle aktuální nálady a momentálního nadšení z technické novinky. Kdo se zastaví v našem virtuálních stánku - nebude litovat, třeba dostane i suvenýr.

 

Toyplanet

 

Děti, děti, děti... Babyboom je v plném proudu a s čímpak si ty naše mrňata vlastně budou hrát? No určitě s tím, co jim rádi koupíme, ale abychom se mohli všichni dobře rozmyslet bude lepší si sem tam něco o těch koníčkách, prasátkách, letadýlkách a robůtkách přečíst.

 

Vinplanet

Máme rádi víno a zajímáme se o všechno, co se kolem vína točí. Věříme, že Vás brzy přesvědčíme o tom, jak je vlastně v naší zemi "piva" tento nápoj nedoceněn a jaký má vlastně potenciál nejen z pohledu gurmánského, ale i z pohledu běžného využití či naopak z pohledu investorského. 

 

Poslední články

Návrat britské TVR díky ruským penězům?

Britské TVR už dávno zmizelo ze špičky sportovních automobilek, ale vzhledem ke své bohaté historii a vskutku atypickým vozům se nevzdává jen tak. Pomáhá mu v tom i ruský podnikatel Nikolai Smolenski, který automobilku odkoupil v roce 2004 za zhruba půl miliardy korun, a v současnosti se snaží o comeback se vším všudy.

Více